Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 34,47 €
naša cena 23,90 €

 


O PRODUKTOCH » Disclaimer
Disclaimer

Táto internetová stránka má výlučne informatívny charakter. Početné špecifické lokálne dôvody, najmä však vyvíjajúca sa povaha práva, zmeny právnych predpisov, naše informačné zdroje, ako aj elektronická komunikácia, môžu zapríčiniť oneskorenie, opomenutie, prípadne iné nepresnosti v uvádzaných informáciách. Dovoľujeme si Vás preto upozorniť, že v prípade, že uvedené informácie, budú slúžiť ako základ Vášho konania, strpenia, opomenutia alebo iného jednania, zriaďovatelia a prevádzkovatelia tejto internetovej stránky nenesú zodpovednosť a garanciu za výsledky dosiahnuté priamym použitím týchto informácií.

Táto internetová stránka obsahuje údaje bez záruk úplnosti, presnosti, aktuálnosti, bez výsledkov dosiahnutých ich použitím, taktiež bez záruk akéhokoľvek druhu, výslovných alebo predpokladaných. Zriaďovatelia a prevádzkovatelia tejto internetovej stránky nebudú za žiadnych okolností zodpovední žiadnej strane za akúkoľvek priamu, nepriamu, špeciálnu alebo inú škodu spôsobenú akýmkoľvek použitím týchto, či odkazovaných internetových stránok.

Iné internetové stránky, prevádzkované tretími stranami, ktoré sú v prepojení s touto web-stránkou, nepodliehajú kontrole jej zriaďovateľov a prevádzkovateľov. Zriaďovatelia a prevádzkovatelia nevydávajú záväzné vyjadrenia ohľadom exaktnosti uvedených informácií.

Informácie na tejto internetovej stránke môžu obsahovať technické nepresnosti alebo typografické chyby a môžu byť kedykoľvek zmenené bez predchádzajúceho upozornenia alebo záväzku.

Zverejnenie informácií v súlade s § 3a ods. 3 z. č. 513/1991 Z. z. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov.